Ubytování v mobilheim

Mobilheim disponuje několika pokoji, vlastní sprchou a WC. U každého mobilheimu je i venkovním posezením ve stínu

Detailní informace naleznete v detailu každého mobilheimu níže.   

Vybavení

Plně vybavená kuchyň, lůžkoviny,  vlastní sprcha a WC

Sprchy

SPRCHA JE SOUČÁSTÍ MOBILHEIMU

Domácí mazlíčci

NE

Kapacita

Maximální kapacita mobilhemu č.2  a  č.3  je 4 osoby. /možnost přistýlky rozkládací sedačka/ max 5 osob

Maximální kapacita mobilhemu č. 1    je 6 osob.

Mobilheim 1 – VIP

Mobilheim 1 – VIP

Náš nejnovější a určitě nejlépe vybaveny mobilheim v celém kempu.
Liší se prostorem i vybavením. Jestliže se chcete i na dovolené cítit jako doma, máte rádi prostor a maximální pohodlí, doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na strategickém místě č. 1, ihned v 1. poli.

Venkovní posezení se slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, široký obývací pokoj, kuchyňská linka, 3 POKOJE a 2 ložnice + v obývacím pokoji rozkládací gauč, s kapacitou 4 – 6 osob max.. Jsme si jistí, že v tomto ubytovani se Vám dovolená bude velice líbit.

Mobilheim 2

Mobilheim 2

Velice hezky a moc pěkně a vkusně vybaveny mobilheim.
Jestliže se chcete i na dovolené cítit jako doma, máte rádi pohodlí, doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na strategickém místě č. 2, ihned v 1. poli, které skýtá dostatek soukromí a přitom je všude blízko.
Venkovní odstíněné posezení s velkým slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, světlý a příjemný obývací pokoj, kuchyňská linka, 3 POKOJE a 2 ložnice s kapacitou 4 – 5 osob max.. Jsme si jistí, že v tomto ubytovaní se Vám dovolená bude určitě líbit.

Mobilheim 3

Mobilheim 3

Moc hezký a velice pěkně vybaveny mobilheim.
Jestliže máte rádi pohodlí, komfort a přitom za skvělou cenu – vřele doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na strategickém místě č. 3 ihned v 1. poli, které skýtá dostatek soukromí a přitom je všude blízko.

Venkovní příjemné posezení s vlastním slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, velice hezký obývací pokoj, kuchyňská linka, 3 POKOJE a 2 ložnice s kapacitou 4 – 5 osob maximálně. Jsme si jistí, že v tomto ubytovani se Vám dovolená bude určitě líbit.

 

Mobilheim 4

Mobilheim 4

Opravdu pěkný a dobře vybaveny mobilheim.
Ubytování v tomto objektu, skýtá pohodlí, komfort a přitom také za skvělou cenu – urcitě doporučujeme. Mobilheim 4 je umístěný na dobrém místě ihned v 1. poli, které skýtá dostatek soukromí a přitom je všude blízko.

Venkovní příjemné posezení s vlastním slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, velice hezký světlý obývací pokoj, kuchyňská linka, 3 POKOJE a 2 ložnice s kapacitou 4 – 5 osob maximálně. V tomto mobilheimu se Vám dovolená bude určitě líbit.

Mobilheim A

Mobilheim A

Jeden z nejnovějších mobilheimů , skvěle vybavený a mobilheim s největší kapacitou v celém kempu.
Jestliže se chcete i na dovolené cítit jako doma, máte rádi prostor, pohodlí a třeba ještě byste chtěli jet na dovolenou s malým dítkem, které nemusíte mít ve své posteli a přitom byste ho měli rádi pod dohledem – doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na strategickém místě č. 1, ihned ve 3. poli, kde Vaše dítě v klidu usne.

Venkovní posezení se slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, široký obývací pokoj, kuchyňská linka, 4 POKOJE a 3 ložnice + v jedne ložnici dětská postel, v obýváku rozkládací gauč, s kapacitou 4 – 7 osob max.. Jsme si jistí, že v tomto ubytovani se Vám dovolená bude opravdu líbit.

 

Mobilheim B

Mobilheim B

Jeden z největších mobilheimů u nás. Je skvěle vybavený, s největší kapacitou i s dostatečným soukromím – s posezenim pod vysokými smrky.
Jestliže se chcete i na dovolené cítit jako doma, máte rádi prostor, pohodlí a je Vás v rodině větší počet – doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na velice hezkém místě ve 3. poli.

Venkovní posezení, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, velký obývací pokoj, kuchyňská linka, 4 POKOJE a 3 ložnice + v obýváku rozkládací gauč, s kapacitou 4 – 7osob maximálně. Jsme si jistí, že v tomto ubytovani se Vám dovolená bude líbit.

 

Mobilheim C

Mobilheim C

Moc hezký a velice pěkně vybaveny mobilheim.
Jestliže máte rádi pohodlí, komfort a přitom za skvělou cenu – vřele doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na strategickém pěkném místě ve 3. poli, které skýtá dostatek soukromí a přitom je všude blízko.

Venkovní příjemné posezení s vlastním slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, velice hezký světlý obývací pokoj, kuchyňská linka, 3 POKOJE a 2 ložnice s kapacitou 4 – 5 osob maximálně. Jsme si jistí, že v tomto ubytovani se Vám dovolená bude určitě líbit.

 

Mobilheim D

Mobilheim D

Moc hezký a velice pěkně vybaveny mobilheim.
Jestliže máte rádi pohodlí, komfort a přitom za skvělou cenu – opravdu doporučujeme tento mobilheim. Umístěn je na strategickém pěkném místě ve 3. poli, které skýtá dostatek soukromí a přitom je všude blízko.

Venkovní příjemné posezení s vlastním slunečníkem, vlastní parkovací místo, výkonná KLIMATIZACE, velice hezký světlý a vkusný obývací pokoj, kuchyňská linka, 3 POKOJE a 2 ložnice s kapacitou 4 – 5 osob maximálně. Jsme si jistí, že v tomto ubytovani se Vám dovolená bude určitě líbit.